Kokteyl

Kokteyl Organizasyonu Nedir?

Kokteyl organizasyonları, kurumsal ya da bireysel etkinliklerde kullanabileceğiniz en etkili misafirlerinizi ağırlama yöntemidir. Ayrıca pek çok çeşidiyle tüm ihtiyaçlarınız karşılayabilecek kokteyl organizasyonları bulunmaktadır. Sizin altından kalkmakta zorlanacağınız yükleri güvenebileceğiniz bir firma yolu ile rahatlıkla üstesinden gelmenizi sağlar. Yapmak istediğiniz gelen misafirlerin gerçekten etkilenmelerini sağlamaksa bunun en kolay yolu bir kokteyl organizasyonu firmasıyla anlaşıp tüm işi onlara bırakmak olacaktır.

Kokteyl organizasyonu firmalarını araştırdığınızda ilk kriteriniz asla fiyat olmamalıdır. Elbette ki ekonomik ve kaliteli bir şekilde misafirlerinizi ağırlamak isteyeceksiniz. Fakat ilk kriteriniz mutlaka geçmişi olan bu işleri daha önce defalarca yapmış uzman ve kurumsal bir firmayla çalışmanız olmalıdır. Ucuz ve işinde ehil olmayan firmalarla organizasyon yapmak inanın kucağınızda bomba ile gezmeye benzer. Ne zaman patlayacağını bilemezsiniz.

Kokteyl Organizasyonuna İhtiyacım Var mı?

Bu tamamen size kalmış bir şey. Motivasyonun ve görselliğin ön planda olduğu kokteyl organizasyonları ile misafirlerinizi çok kolay bir şekilde etkileyebilirsiniz. Örneklendirmek gerekirse yeni bir ürünü tanıtmak istiyorsunuz. Bununla ilgili olarak müşterilerinizi arayıp ürünü anlatmak yerine onlara bir davetiye gönderip şık bir kokteyl ile ürününün tanıtımını yapabilirsiniz. Bu hem müşterilerinizin gözünde firmanızı çok daha kurumsal bir yapıya getirecek hem de tanıtmak istediğiniz ürünü çok daha etkili bir şekilde tanıtabileceksiniz.

Kokteyl Organizasyonunun Püf Noktaları

Bir kokteyl organizasyonun en önemli 2 etkeni görsellik ve tat’tır. Görsellik hem ortamın görselliği hem yiyecek ve içeceklerin zenginliğini hem de sunumlarını kapsar.

Ortamın görselliği ile ilgili olarak söyleyebileceğimiz tek şey sizin bile hayallerinizin ötesinde olacağıdır. Kullandığımız süslemelerin renkleri ve ağırlıklıları tamamen sizinle gerçekleştireceğimiz toplantılarda sizin isteğinize göre karar verilir. Menüde olacak yiyeceklerin seçimi ve sunulacak içeceklere kadar sizin seçimleriniz naçizane tavsiyelerimizle şekillenir. Kullanılacak bistro masalar, süslemeleri, renkleri konumlarına varıncaya kadar yaptığımız planlamalar ile gelen misafirlerinize göz alıcı bir kokteyl organizasyonu yaşatacaksınız.

Kokteyl Organizasyonu Hizmeti Hangi Durumlarda Kullanılabilir.

Kokteyl organizasyonu hizmetinin çok geniş bir kullanım alanı bulunmaktadır. Kurumsal etkinliklerden başlamak gerekirse firma açılışları, fuar organizasyonları, ürün tanıtımları, temel atma törenleri, kongreler, firma organizasyonları, okul mezuniyetleri gibi pek çok kulanım alanı vardır. Bunun yanında bireysel organizasyonlar anlamında düğün, nikâh, doğum günü, sergi ve sanatsal aktiviteler ve daha birçok durumda kokteyl organizasyonu hizmeti alabilirsiniz.

SİZİN İÇİN BURADAYIZ..