Restaurant, Bar & Havuz

Türk Misafirperverliğini SİZE ÖZEL konseptinde damak zevkinize uygun tatlarıyla ve servis kalitesiyle sizi bekliyor.

Zengin servis seçeneklerimiz ile arzu ettiğiniz yerli ve yabancı lezzetlerimiz sizin için özel olarak hazırlanmaktadır.

En temel prensibimiz olan hijyen ve kalite standartları içerisinde siz değerli misafirlerimiz için eşsiz damak tatlarını Kıbrıs’ın muhteşem doğası içerisinde sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

Restaurant, Bar & Havuz

Şeflerimizin öncelikle görsel bakımından harikalar yaratıp, lezzet bakımından damadığınızdan hiçbir zaman kaybolmayacak eşşiz tadlarımızı tatmak için, Sizleri otelimizde ultra konfor standartları kapsamında ağırlamak için sabırsızlandığımızı da belirtmeden geçemiyoruz.

Deniz Mahsulü Menülerimiz, özenle seçilmiş deniz ürünleri, Akdeniz’in sunduğu muazzam yeşillikler ve yanlarına yakışan muhteşem soslarıyla birlikte sizleri okyanusun ortasındaymışcasına, deniz dalgalarının esintisini hissettirecek lezzetler menümüzün içerisinde sizleri bekliyor.

Türk mutfağının vazgeçilmezi olan mangal keyfi ile birlikte gerek havuz başında gerek ise Teras katımızda muhteşem akşamların vazgeçilmez seçeneği olarak siz değerli misafirlerimize sunmaktan memnuniyet duyuyoruz.

Özel olarak hazırlanan kokteyler, doğal aromalar ile birlikte sunulan sıcak ve soğuk içecekler her daim sizlere hizmet vermektedir. Havuz başında ve deniz manzaralı terasımızda tüm alkollü ve alkolsüz içeceklerin keyfini çıkarabilirsiniz.